Witam Was serdecznie. Nazywam się Dorota. Otacza mnie ogrom pasji, marzeń i dążę do ich realizacji. Zawsze poszukiwałam. Lubię spełniać swoje marzenia te małe i większe. Pierwszym moim dziecięcym marzeniem było zostanie nauczycielem matematyki. Po liceum udałam się na Politechnikę Śląską na wydział Matematyczny. W międzyczasie studiowałam przygotowanie pedagogiczne już pracując jako nauczyciel. Jestem nauczycielem już 15 lat.
Jako dziecko śpiewałam i pisałam wiersze – zostało mi to do dzisiaj. Chciałam wydać tomik wierszy, bo kto piszący nie chciałby? Pierwszy wiersz napisałam w 4 klasie szkoły podstawowej. Nauczycielka języka polskiego kazała na zadanie domowe napisać nam wypracowanie lub wiersz. Stwierdziłam, że szybciej napiszę wiersz i tak się zaczęło. Po wielu latach za namową przyjaciół wydałam swój tomik.
Co do śpiewania to zawsze lubiłam śpiewać: chórki, zespoły, chór… Mam również brązowe odznaczenie za ilość lat spędzonych w chórach. Miałam przerwę, ale znów zatęskniłam za śpiewaniem i zapisałam się do nowo powstałego chóru.
Ostatnią i chyba największą swoją pasję odkryłam, gdy zostałam mamą. Macierzyństwo wyzwoliło we mnie miłość do rękodzieła. Od ponad czterech lat tworzę co mi w duszy gra: raz to są kartki, innym razem pudełka, blejtramy, art journale… Nie wiem co lubię robić najbardziej. Czasem współpracuję z jakimiś firmami. Tą pasję bardzo kocham. Marzy mi się, aby dzielić się z ludźmi swoją pasją i doświadczeniem. Robię to poniekąd na blogu oraz prowadząc w szkole zajęcia z dziećmi. Poprzez tworzenie wyrażam siebie.
Bardzo lubię też kreatywnie planować, ale zdroworozsądkowo, bo przy dzieciach trudno czasem przewidzieć coś nawet z godziny na godzinę.
Pasja jest moim hobby.

Oto kilka moich prac:

pudelko1

dsc_0187

dsc_0156

dsc_01351

Na blogu piszę o pasjach nie tylko swoich. Uważam, że pasja nadaje sens naszemu życiu. Staram się równeż ukazywać ludzi, których siłą napędową jest pasja.

Zapraszam Was na swojego bloga: https://melodiapasji.wordpress.com/ oraz

instagram: https://www.instagram.com/stforymelodi/

4 myśli na temat “Gościnnie: Dorota – pasjonatka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s