Afterblog wita!

Na blogu Afterblog dzielę się moimi przemyśleniami i doświadczeniami życiowymi. Opisuje zawsze prawdziwe historie, które dotyczą relacji międzyludzkich (Ja Ciebie po prostu nie lubię), opowiadają o ciekawych osobach, które spotkałem (Wyznanie mojej współpasażerki) albo są po prostu zabawną refleksją nad poważnym zagadnieniem (Europa jest stara i brudna).

Będę z pewnością co jakiś czas zamieszczał też opisy moich przygód związanych z wolontariatem. Od początku roku, raz w tygodniu, prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a moje pierwsze wrażenia opisałem w tekście Dzieci dały mi mata.

Napisałem post Życie szczęśliwe – samoakceptacja, gdyż chciałbym podzielić się moim sposobem na znalezienie szczęścia. Uważam ten wpis za ważny i godny polecenia, podobie jak rozważania o sensie życia. W podobnym tonie wypowiadam się także we wpisach Nie bójmy się odnosić porażki oraz Wybrukowane dobrymi chęciami, których głównym celem jest zachęta do działania, nawet za cenę goryczy porażki.

Chciałbym także polecić tekst Stara chińska rada, który napisałem na podstawie prezentacji z internetowego łańcuszka szczęścia. Uważam, że opowiedziana historia jest zaskakująco ciekawa. Na blogu nie brakuje też mądrego humoru.

Zapraszam i życzę, żeby Afterblog stanowił bardzo ciekawą lekturę.

JG